Mācību gada noslēgums Rožupes pamatskolā

Par tradīciju kļuvis pasākums, kad mācību gada noslēgumā aicinām kopā skolas kolektīvu un vecākus, lai vienotos sportiskās aktivitātēs un sveiktu skolēnus, kuri ir no sirds darījuši savu darbu un uzrādījuši augstus rezultātus ikdienas mācību darbā.

Noslēdzot 2018./2019.m.g. Zelta liecību ieguva Anna Skutele, Paula Lisicka, Ralfs Vutnāns, Sintija Gutāne un  Zane Justīne Jasinska, Sudraba liecību – Beāte Vilcāne, Gints Filipovs, Emīls Bikernieks un Sabīne Rasčevska.

Erudīciju, mācību gada laikā gūtās zināšanas skolēniem bija iespēja pierādīt spēlē “Gudrs vēl gudrāks”. Par spēles uzvarētiem kļuva Elīna Ķēniņa, Zane Justīne Jasinska un Katrīna Bikerniece.

Sporta skolotājas Ivetas Isajevas vadībā ģimenēm bija iespēja piedalīties daudzveidīgās sporta stafetēs: bizes pīšanā, aklajā gājienā, šautriņu mešanā, cirka stafetē, slēpotāju stafetē, dvieļu volejbolā, futbolā, mešanā mērķi. Sporta svētku stafetēs piedalījās 12 ģimenes. Prieks par ģimeņu startiem, individuālajiem startiem un sportisko, dzīvespriecīgo garu.

Paldies par kopā būšanu, pozitīvām emocijām un sportisko garu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *