Ziemassvētku brīnumu sagaidot

DSC_0066Ziemassvētku sajūtu decembra mēnesī radījām ar rotājumiem skolas logos,  gaiteņos un klasēs, ar piparkūku smaržu un gatavošanos Ziemassvētku pasākumam. Skolas bērniem pavārītes Kristīnes vadībā bija iespēja apgūt piparkūku cepšanas  un rotāšanas prasmes

21.decembrī skolas kolektīvs un bērnu vecāki pulcējās uz Ziemassvētku pasākumDSC_0033u “Rožupes ciema vīri”. Ar Ziemassvētku dziesmām, dejām un rotaļām “Rožupes vīri” devās ceļā, lai meklētu Ziemassvētku vecīti. Ieradās arī Ziemassvētku vecītis un  Rūķis, kuri nebija aizmirsuši arī par  dāvanām visiem skolas bērniem.

Pasākuma laikā neaizmirsām par galveno uzdevumu skolā – mācību darbu. Par tradīciju ir kļuvusi Zelta un Sudraba liecību pasniegšana skolēniem, kuru vidējais vērtējums ir 7,5 balles un augstāk. Zelta liecību  saņēma – Anna Skutele, Paula Lisicka, Ralfs Vutnāns, Sintija Gutāne un Zane Justīne Jasinska.  Sudraba liecību saņēma – Arta Pudāne, Gints Filipovs, Santa Rasčevska, Anna Griga.

Ar  pašceptām un īpašu glazūru gleznotām piparkūkām  tika sumināti tie  1. – 5. klašu skolēni, kuri pirmajā semestrī bija ievērojuši Skolas vērtības. Šogad tie bija Deniss Ševčenko, Anna Griga, Sintija Pļavāne, Sabīne Rasčevska, Aleksandrs Isajevs, Ernests Ancāns, Emīls Bikernieks un Ralfs Vutnāns.

Paldies bērniem par ieguldīto laiku un darbu, mācoties dziesmas, deju soļus  un izrādes vārdus! Paldies skolotājām Ingai Kūkusiliņai un Lidijai Afanasjevai par atbalstu pasākuma tapšanā, skolotājai Līgai Bernānei par radošajām idejām skolas telpu noformēšanā.

Īpaši sirsnīgs paldies vecākiem un vecvecākiem par atbalstu un klātbūtni mūsu skolas Ziemassvētku pasākumā!

direktore S.Dubovska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *