Latvijas valsts simtgades pasākumi Rožupes pamatskolā

16. novembris 2Latvijas valsts svētkus sagaidījām patriotiskā svētku noskaņā. Saposta skola, gatavošanās svētku koncertam un iespēja parādīt savas zināšanas erudītu konkursos.

Tēvzemes nedēļu iesākām ar Ierindas skati, veltītu Lāčplēša dienai. Patiess prieks par svētku apģērbu un stalto soļošanu, dziesmām, ierindas mācības elementu izpildi.   4. un 6. – 7. klases skolēnu komandas skolu pārstāvēja Līvānu Bērnu jauniešu centra rīkotajā pasākumā “Mēs – jaunie Lāčplēši”. Skolēniem sagatavoties palīdzēja Iveta Isajeva, Līga Bernāne un Inga Kūkusiliņa.16. novembris (1)

Savas zināšanas par Latviju skaitļos un faktos  5. – 9. klašu skolēni varēja pārbaudīt konkursā, kuru organizēja skolotājas Marija Šūpulniece un Biruta Kalniņa.

Uz konkursu “Es mīlu Latviju” 5. – 9. klašu skolēnus aicināja skolotāja Līga Bernāne. Skolēni parādīja savu erudīciju Latvijas vēstures jautājumos, mūzikā, literatūrā un ģeogrāfijā.

16. novembrī skolas kolektīvs un vecāki pulcējās uz svētku koncertu “Nekur nav tik labi kā mājās”. Svētku koncerta vadība bija uzticēta Jūlijai Lukjanovai un Artūram Balabko.

Ikvienam bija iespēja darināt savu dāvanu Latvijai dzimšanas dienā. Radošāko darbu autori godam nopelnīja balvu – ekskursiju uz Daugavpili.

Liels paldies visiem, kas ieguldīja darbu, lai Latvijas valsts simtgade tiktu nosvinēta godam!

direktore Sanita Dubovska

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *