Drošības diena

4. septembrī mūsu skolā viesojās Valsts policijas Latgales reģiona Preiļu pārvaldes darbinieki, lai ar skolēniem runātu par drošību uz ceļa, satiksmes līdzekļos un jautājumiem, kas skar likumpārkāpējus. Bija ieradušies arī policijas draugi – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Tikšanās bija lietderīga un arī atraktīva. Vecāko klašu skolēni izspēlēja drošības spēli. Pirmsskolas un sākumskolas skolēniem bija prieks tikties ar Runci Rūdi un Bebru Bruno.

No skolēnu atsauksmēm:DSC_0834

“Man patika tas, ka pastāstīja par noteikumiem un sodiem, par sodiem nezināju. Bija interesanti spēlēt spēles uz balsošanu.”

“Man patika šīs dienas pasākums, jo es uzzināju jaunu informāciju  un atcerējos likumus, kurus biju piemirsusi. Visvairāk patika spēle par likumiem.”

“Ļoti patika Bebrs un Runcis.”

“Tikšanās bija lietderīga, jo es uzzināju kādus sodus var saņemt par smēķēšanu, braukšanu bez tiesībām. Sapratu, ka likumus labāk nevajag pārkāpt.”

“Ieguvu ļoti labas zināšanas par likumiem, par iespējamajiem sodiem, likumpārkāpējiem. Šī nodarbība ir ļoti nepieciešama priekš skolēniem!”

“Sapratu kādēļ ir nepieciešami bērnu sēdeklīši.”

Skolēnu atsauksmes apkopoja S. Dubovska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *