Mazpulku salidojums Rožupē

12.un 120180613_124129_HDR3. jūnijā Rožupes pamatskolā pulcējās Līvānu novada mazpulcēni, lai kopīgi mācītos, sportotu, dotos izzinošā ekskursijā uz Koknesi. Mazpulcēnus kopā aicināja Rožupes pamatskolas skolotāja Aija Usāne un Līvānu Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības skolotājas Līga Bernāne, Dace Rudzāte, Ināra Paegle, Inga Salmiņa, Maija Jasinska. 13. jūnijā bērni devās ekskursijā uz amatu, mācību un atpūtas centru “Mazā kāpa” un zemnieku saimniecību20180613_113250 “Janavas”.

Mazpulku salidojuma dalībniece Zanes Justīnes Jasinskas iespaidi par ekskursiju:

“Ekskursija bija ļoti iedvesmojoša un jauka. Iepazināmies ar ādas pārstrādes procesu, kā top skaistas lietas – somas, siksnas, aproces, maki un citi izstrādājumi.
Arī paši gatavojām piekariņus ar pašu izvēlētiem simboliem. Sajūtu takā iepazināmies ar ārstniecības augiem. Ejot taku izbaudījām dažādas sajūtas-akmeņus, smiltis, salmus, sūnas, zilos mālus, vērojām skaisto dabu. Iepazinām kā no rožlapiņām top rožūdens. Ekskursija man ļoti patika.”

Pasākums notika ar projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

Sanita Dubovska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *