“Kā sasmīdināt princesi”

Uz semestra noslēguma pasākumu skolas saime un vecāki sanāca kopā  22. decembrī. Pasākuma dalībnieki un ciemiņi nonāca pasakas “Kā sasmīdiDSC_0673nāt princesi” karaļvalstī.    Noskumušo princesi Annu centās iepriecināt pirmklasnieki ar uzvedumu “Jautrie pavāri”. Otrās klases skolēni aicināja princesi uz lielveikalu “Rimi”, uz  iepirkšanās šovu, arī tas neiepriecināja daiļo princesi. Ceturtās klases  skolēni par godu princesei bija iestudējuši lu dziņu “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, ar  Ziemassvētku jautro deju princesi iesmīdināt centās  6. klases skolēni. 5. un 7. klases skolēni uzstājās ar  mūziklu “Sarkanbikse un vilks.” Ar čigāniņu – ķekatnieku dejām un rotaļām princesi un visus klātesošos iepriecināt centās folkloras kopas “Rūžupeite” dalībnieki. Princesi iepriecināt spēja tikai un vienīgi Ziemassvētku vecītis, kurš savā dāvanu maisā atnesa Zelta un Sudraba liecības. Šīs liecības saņēma skolēni, kuru mācību sasniegumi bija augstā līmenī.

DSC_0741Zelta liecības Ziemassvētku vecītis pasniedza Beātei Vilcānei, Undīnei Volksonei, Annai Skutelei, Paulai Lisickai, Sintijai Gutānei, Zanei Justīnei Jasinskai.

Sudraba liecības – Artai Pudānei, Santai Rasčevskai, Katrīnai Jančevskai, Andai Vaivodei, Katrīnai Bikerniecei, Aijai Vaivodei.

Paldies visiem par darbu, laiku, iecietību, radošumu un uzņēmību, Ziemassvētku pasakas radīšanā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *