No amatiera līdz meistaram

IMG_20171031_114532Kāds būs mans turpmākais izglītības ceļš? Kādu profesiju izvēlēties? Kura būtu sirdij tīkamākā profesija? Uz šiem un daudziem citiem, ar karjeras izglītību saistītiem jautājumiem, palīdz atbildēt projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālajās izglītības iestādēs” īstenotās aktivitātes.

30. un 31. oktobrī Jaunsilavas un Rožupes pamatskolas meitenes iepazinās ar karjeras iespējām skaistumkopšanas nozarē. Meitenēm bija iespēja apmeklēt estētikas salonu “Kamēlija” un tikties klātienē ar salona īpašnieci Lauru Galdiņu. Kur mācīties? Cik ilgi mācīties? Ko mācīties? Kāpēc mācīties? Kādas ir darba iespējas pēc profesijas apgūšanas? Šie ir tikai daži no jautājumiem uz kuriem atbildes sniedza Laura. Meitenēm bija iespēja praktiski darboties, vērot skaistumkopšanas speciālistu darbībā. Apgūt praktiskas iemaņas klasiskajā masāžā. Izzināt uzņēmējdarbības iespējas skaistumkopšanas nozarē.

Pasākuma dalībnieču atsauksmes: “Es iemācījos klasisko roku masāžu.” “Es uzzināju, ka šai profesijai ir daudzas nozares un ir jāmācās visu mūžu.”  “Šis darbs ir grūts, bet interesants.”

Pasākums notika un tika finansēts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamajiem vispārējās un profesionālajās izglītības iestādēs”

Sanita Dubovska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *