Zinību dienas sveiciens!

Ar saulespuķu siltumu un bagātību, ar vasaras dāsnumu un smaržām skolā ir ienācis rudens, ir ienācis jauns gads! Kāds tas būs katram no mums? Gribas vēlēt, lai tas ir mierpilns, saticīgs, zinātkārs, labestības un prieka piepildīts. Zinību diena ir tāds atskaites punkts- ar jaunām iecerēm, idejām, darbiem un apņemšanos.

Turība, slava un laime noteikti ir jūsu rokās, ja vien apņemsieties katru dizinibu_dienaenu strādāt vairāk un labāk, nevis tikai darīt pašu mazumiņu. Ja tevi lūdz nostaigāt vienu jūdzi, tad no laba prāta nostaigā divas. Kopš šī brīža sakiet sev- es veikšu katru uzdevumu tik labi, cik vien spēju. Lai augtu un gūtu panākumus, savam darbam ir jāveltī vislielākā uzmanība. Virsotnes sasniedz tie, kuri neaprobežojas tikai ar to, ka izdara tikai prasīto. Viņi izdara vairāk. Viņi noiet vēl vienu jūdzi. Un vēl vienu. Ir tikai viens drošs paņēmiens, kā sasniegt mērķus, proti- ar cītīgu darbu. Lai kāds būtu mācību darbs, ir jāapņemas to darīt tik labi, cik vien to spējam. Ir jāpaliek pie katra uzdevumu veikšanas mazliet ilgāk, jo ticiet man, šie pūliņi būs ieguldījums Jūsu rītdienā.  Aicinu ikvienu darbu darīt ar vislielāko iespējamo degsmi, nevis tikai pašu mazumiņu un nenieka vairāk, bet gan vēl drusciņ vairāk. Kopā mums izdosies!

Cienījamie  vecāki – paldies par jūsu rūpēm, par jūsu bērniem! Bērna audzināšana prasa pašaizliedzību, rūpes, gādību, materiālos līdzekļus, bet prieku par to, ka jūsu ģimenē aug bērns, nekas pasaulē nevar aizvietot. Esiet priecīgi par saviem bērniem, bērnu sasniegumiem un kopā būšanu!

Šis ir pilnīgi jauns gads un jauna lappuse jūsu dzīvē. Vienalga, kā ir gājis iepriekšējā gadā, TICIET, DARIET TĀ, LAI , šogad Jums ietu labāk!. Tikai nopietni jāstrādā, jātic saviem spēkiem, jāuzdrīkstas sapņot un jāpieņem izaicinājumi.
Mēs varam būt laimīgi, ka varam dzīvot tik skaistā un gleznainā vietā Latvijā. Šeit Jums, mīļie bērni, ir daudzas priekšrocības, kādu nav lielpilsētu bērniem.  Individuāla pieeja katram bērnam, iespēja ikvienā brīdī izteikt savu sāpi, realizēt savu ieceri, iespēja būt uzklausītam

Katru gadu tiek labiekārtoti un mūsdienu mācību procesam atbilstoši aprīkoti mācību kabineti. Darāmā vēl ir daudz. Taču ar mūsu visu aktīvu atbalstu un izpratni, ka ieguldījums izglītības attīstībā ir mūsu nākotnes pamats, viss izdosies. Izbaudiet un izmantojiet to, ko dzīve Jums ir sniegusi.
Pasauli sev apkārt mēs veidojam ar savām domām. Domāsim gaišas un priecīgas domas, mīlēsim sevi un citus. Darīsim labāko iespējamo. Un ticiet- viss mums izdosies! Skolēniem – sekmīgu mācību gadu, vecākiem prieku par savu bērnu paveikto, kolēģiem gandarījums par darbu,  Lai mums visiem labi veicas!

Skolas direktore Sanita Dubovska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *