Lepojamies ar panākumiem radošo darbu konkursā

2021.gada R. Mūkam veltītā Vislatvijas jaunrades darbu konkursa ,,Lai zemei būtu vieglāk elpot, mums jāelpo tai līdz…” 2. – 4. klašu skolēnu grupā piedalījās 3. klases skolēni Gabriela Bružuka, Sabīne Bogdanova un Raitis Ušackis. 8.– 9. klašu grupā konkursam savu darbu iesūtīja Elīna Ķēniņa.

Visās klašu grupās bija iesniegti ļoti daudzi darbi no dažādām Latvijas skolām. Mēs varam lepoties, ka visi mūsu skolas skolas skolēnu darbi ieguvuši atzinību.

Fragmenti no skolēnu darbiem:

  /../ Man liekas, ka es savai zemei, valstij esmu kā maza sastāvdaļa. Bez manis un bez mums katra, zemīte būtu drūma, neapdzīvota, pelēka. /../ (Raitis)
  /../ Mēs katru rītu pamostamies un sakārtojam sevi. Tāpat arī zeme grib tīru lietu, kas viņu noskalo no putekļiem. Ja mēs par sevi varam parūpēties, tad zeme to nevar. Zeme gaida, ka cilvēks par viņu rūpēsies. /../ (Sabīne)
Mēs visi dzīvojam uz planētas Zeme. Tās ir mūsu mājas. Lai varētu dzīvot laimīgi, mums ir pienākums rūpēties par mūsu mājām. Sargāt, tīrīt  un nepiegružot tās.  Tad  Zemei būs vieglāk elpot un tā paliks arvien skaistāka. /../ (Gabriela)
 /../ Un es ticu, ka būs mums ziema ar savām sniegpārslām, pavasaris ar meža zosīm debesīs, vasara ar putnu dziesmām, rudens ar čaukstošajām lapām zem mūsu zābakiem. Zābakiem, kuri neprot sabradāt un postīt, bet zābakiem, kuri prot apiet apkārt gan ziedošajai puķītei, gan mazajai skudriņai. /../ (Elīna)

Skolotāja Inga Kūkusiliņa

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *