Rožupes skolā iezvanām Zinību dienu

DSC_0795Satikšanās prieks, pozitīvas emocijas un svētku sajūta  valdīja ik viena Zinību dienas pasākuma dalībnieka  sirdī. Rodot risinājumu pašreizējai epidemioloģiskai situācijai valstī,  uz svinīgo pasākumu skolas kolektīvs pulcējās Dubnas upes krastā āra estrādē.  Svētku reizē priecājamies par ciemiņiem. Skolā viesojās Rožupes pagasta pārvaldes vadītājs Andris Neicenieks, Sutru pagasta pārvaldes vadītāja Paulīna Zariņa un Līvānu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ilga Peiseniece. Svētku apsveikumos izskanēja pateicības vārdi par aizvadīto mācību posmu un  vēlējumi aktīvi, radoši darboties arī turpmāk. Smaidu sejās, priecīgu noskaņu  radīja dziesmas un   mazais ņiprais zēns Emīls  ar saviem vecākiem un  draugiem Līnu, Alfrēdu un tanti Maju.

Prieks par to, ka par savējo Rožupes skolu ir izvēlējušies arī  vairāki jauni skolēni, prieks par vecāku ieinteresētību skolas darbā.

Sirsnīgs paldies uzņēmējai Sandrai Jēgermanei par sagādātajām pārsteiguma dāvanām un svētku prieku pirmklasniekiem.

Šajā vasarā liels darbs ieguldīts, krāsojot un vizuāli padarot mājīgākas klašu telpas, veikts ieejas fasādes remonts.  Atbilstoši jaunajam mācību saturam plānots mācību un audzināšanas darbs.

Šis mācību gads skolai ir īpašs ar to, ka novembrī skolas ēkai apritēs 60 gadi. 1960. gada 4. novembrī notika svinīgs skolas ēkas atklāšanas pasākums.  Arī mēs savā kolektīvā radīsim svētku sajūtu un vairāk nekā parasti ieskatīsimies skolas vēstures faktos.

Lai pozitīviem notikumiem piepildīts jaunais 2020./2021. mācību gads!

skolas direktore Sanita Dubovska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *