Karjeras izglītības attīstības pasākums- tikšanās ar stikla mākslinieci Ingu Salmiņu

IMG-20200218-WA000518.februārī skolas skolēni, kuri savu nākotni plāno saistīt ar mākslas nozari tikās ar stikla mākslinieci Ingu Salmiņu. Inga iepazīstināja ar savu darbnīcu, kura atrodas Līvānu Uzņēmējdarbības centrā, pastāstīja par to, kā top stikla izstrādājumi. Skolēniem bija iespēja darboties praktiski – izgatavot stikla glezniņu, pēc pašu zīmētas skices.

“Man šodien patika Stikla darbnīcā nodarbība. Uzzināju jaunu informāciju par stiklu, kā darboties ar stiklu. Ir nepieciešamas matemātikas, fizikas un ķīmijas zināšanas, manuprāt tas ir interesanti. Stiklam ir sava krāsa, ja tiek sajaukti divu veidu stikli, tad stikls iegūst citu nokrāsu un faktūru. Manuprāt, tas ir aizraujošs darbs, ko dara Inga Salmiņa. Ar stiklu darboties ir interesanti jo no tā var izveidot jebko.”

“Bija interesanti stikla darbnīcā. Man patika darboties ar stiklu. Sapratu, ka strādājot ar stiklu noderēs fizika, ķīmija, matemātika. Interesi izraisīja gatavo stikla darbu apskate.”

“Man patika mākslinieces stāstījums. Labprāt atgrieztos tur.”

Pasākums notika un tika finansēts projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts  vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *