Sveicam konkursa “Mēs – Jaunie Lāčplēši” uzvarētājus!

20191120_14194920191120_14154720. novembrī Gints Filipovs, Marija Linde, Vladislavs Kusiņš, Kate Vilka, Raitis Pļavāns, Markuss Vilcāns, Jūlija Lukjanova, Linda Vilcāne, Armīns Lācis un Jānis Ķeveris piedalījās Līvānu Bērnu un jauniešu centra rīkotajā pasākumā “Mēs – jaunie Lāčplēši”. Konkursa gaitā dalībniekiem bija jāveic dažādi veiklības, atjautības un precizitātes uzdevumi. Komandu kopvērtējumā abas skolēnu komandas ieguva pirmās vietas. Priecājamies par bērnu panākumiem! Paldies skolotājai Ivetai Isajevai par sagatavošanu konkursam.

Dalībnieku atsauksmes:

“Pasākums bija interesants. man patika šaut ar gaiseni un šautriņu mešana. Es ieteiktu visiem piedalīties.” (Vladislavs, 3. klase)

“Man patika šaut ar gaisa pistoli un es trāpīju tieši devītniekā. man patika staigāt ar koka kājām, es to iemācījos.” (Marija, 4. klase)

“Man pilnībā viss patika, gribētu vēl piedalīties. Viss bija interesanti un jautri.” (Gints, 3. klase)

“Es domāju ka mēs uzvarējām, jo labi sadarbojāmies. Man ļoti patika, jo bija interesanti uzdevumi. Visvairāk man patika šaut ar gaisa pistoli. Uz šādiem pasākumiem vajag biežāk braukt, tad mēs uzzinām viena par otru vairāk un ir labākas attiecības.” (Jūlija, 6. klase)

“Atcerējos šaušanas prasmes, sen nebiju šāvis. Interesanti arī bija atjautības uzdevumi, daudz ko zināju. Foršas arī bija komandu spēles.” (Armīns, 8. klase)

direktore Sanita Dubovska

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *